Őszi Spartacus Kupa - 2005V 2005.10.16. 20:56
Nevezésekkészítette: MT2002 © Stephan Krämer 2002

orsz. Név                   Klub                              TMld1 ld2 


1   M10D               

    1 Kintli György         GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékoz   X    X  
    2 Rusvai László         FSC Futárok SC                      X    X  
    3 Ipsics Péter          MAC Margitszigeti Atlétikai Centr   X    X  
    4 Tenk Lőrinc           MAC Margitszigeti Atlétikai Centr   X    X  
    5 Peregi Dániel         MAC Margitszigeti Atlétikai Centr   X    X  
    6 Dalos Áron            MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb   X    X  
    7 Siklósi Bálint        TSE Törekvés SE                     X    X  
    8 Hajagos Miklós        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
    9 Hajdu Erik            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   10 Dankó Botond          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   11 Tóth Adrián           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   12 Tölgyesi Aurél        VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
   13 Hidvégi Gergő         VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
   14 Malesevic Nikola      PTT PD PTT                          X    X  


2   M12C               

    1 Muelek László         BTK Bakonyi Tájfutó Klub            X    X  
    2 Jakus Bertalan        FSC Futárok SC                      X    X  
    3 Schwendtner Bálint    KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
    4 Péntek Mátyás         LIT Litéri Tájfutó Club             X    X  
    5 Oszkó Attila          MAC Margitszigeti Atlétikai Centr   X    X  
    6 Peregi Dávid          MAC Margitszigeti Atlétikai Centr   X    X  
    7 Gera Tamás            SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
    8 Locskai Péter         SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
    9 Brenn Dávid           TSE Törekvés SE                     X    X  
   10 Horváth Máté          TSE Törekvés SE                     X    X  
   11 Gazdik Vendel Özséb   VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
   12 Gönye András          VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
   13 Csöngei Dávid         VTC Veszprémi Tájfutó Club          X    X  
   14 Bugyi Kálmán          JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   15 Kalmár Krisztián      JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  


3   M14B               

    1 Kovács Domonkos       BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       X    X  
    2 Kovács Sebestyén      BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       X    X  
    3 Góth Roland           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékoz   X    X  
    4 Liszka Krisztián      GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           X    X  
    5 Pálinló Márton        SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
    6 Szalay Károly ifj.    VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
    7 Lükő Dániel           VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
    8 Tölgyesi Ákos ifj.    VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
    9 Pongrácz Ervin        VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
   10 Birkás László         JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   11 Kalmár Viktor         JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   12 Gojsza Ádám           JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   13 Kabács Dávid          JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   14 Stevanovic Marko      OBI Obilic                          X    X  


5   M16B               

    1 Szivák András         ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Pápai Tamás           ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    3 Szieberth Edvin       ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    4 Kovács Boldizsár      BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       X    X  
    5 Csonka Gábor          BSC Balatonfüredi SC                X    X  
    6 Barna Dávid           JOG Jogging Plus Szuperinfó Club    X    X  
    7 Barna Tamás           FSC Futárok SC                      X    X  
    8 Spisák László         FSC Futárok SC                      X    X  
    9 Hegedüs Gergely       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   10 Fluck Marcell         PVM Pécsi Vörös Meteor SK           X    X  
   11 Kiss Bálint           SKS Sárvári Kinizsi SK              X    X  
   12 Horváth Tamás         SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   13 Bereczki Máté         SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   14 Tóth Károly ifj.      THT Tapolcai Honvéd SE              X    X  
   15 Gálfi Tamás           TSE Törekvés SE                     X    X  
   16 Lajtavári Zoltán      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  


7   M18B               

    1 Tári Kornél           ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Tari Gábor            ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    3 Kovács Dávid          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    4 Szivák Béla           ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    5 Nagy Zsolt ifj.       FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    6 Mihályfi Tamás        SKS Sárvári Kinizsi SK              X    X  
    7 Takács Balázs         SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
    8 Viczián Péter         SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
    9 Domán Rajmund         THT Tapolcai Honvéd SE              X    X  
   10 Kácsor Attila         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   11 Urbán Csaba           JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   12 Koiser Bernhard       HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
   13 Fesselhofer Roland    HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  


9   M20A               

    1 Miskó Róbert          BSC Balatonfüredi SC                X    X  
    2 Pálinkás Tamás        TSE Törekvés SE                     X    X  
    3 Stanojevic Nebojsa    LSI LSI                             X    X  
    4 Jaksic Milos          PTT PD PTT                          X    X  


10  M21E               

    1 Kiffer Gyula          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X       
    2 Molnár Tibor          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    3 Mézes Tibor Sólyom    GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékoz   X    X  
    4 Vizi Tibor            HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    5 Forrai Gábor          HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Clu   X    X  
    6 Forrai Miklós         HTC Hódmezővásárhelyi Tájfutó Clu   X    X  
    7 Dénes Zoltán          KAL Kalocsai SE                     X    X  
    8 Scultéty Márton       KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
    9 Kerényi Máté          KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   10 Harkányi Zoltán       MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai é   X    X  
   11 Zsebeházy István      MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak   X    X  
   12 Gyulai Tamás          MSE Megalódusz SE                   X    X  
   13 Marosffy Dániel       OSC Orvosegyetem SC                      X  
   14 Gösswein Csaba        PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
   15 Józsa Gábor           TSE Törekvés SE                     X    X  
   16 Lenkei Zsolt          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   17 Baracsi Gábor         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   18 Gyimesi Zoltán        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   19 Mihályi Ferenc        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   20 Srb Alexander         HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
   21 Branimir Pongrac      JAP HPD Japetic                     X    X  
   22 Lino Legac            MAK OK Maksimir                     X    X  
   23 Haarlaa Tapio         HSS HSS                             X    X  
   24 Lamberg Mikael        HSS HSS                             X    X  


12  M21B               

    1 Horváth Imre          BAL Budapesti Asztali-labdarúgó E   X    X  
    2 Kovács Balázs         BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    X       
    3 Kovalcsik István      BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       X    X  
    4 Scultéty Gábor        BOF Budai Ősforrás SC               X    X  
    5 Haraszti Krisztián    FLF Fehérlófia SE                   X    X  
    6 Balogh Róbert         FLF Fehérlófia SE                   X    X  
    7 Lenkei Ákos           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    8 Szűcs Levente Attila  HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    9 Kocsik Árpád          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
   10 Reviczki Zsolt        HUF HUFEZE Pásztó                        X  
   11 Horváth Pál           JSS Jánosháza SK                    X    X  
   12 Mezei Gábor           FSC Futárok SC                      X    X  
   13 Juhász Roland         FSC Futárok SC                      X    X  
   14 Balogh Péter          FSC Futárok SC                      X    X  
   15 Bihari Zoltán         KFK KFKI Petőfi Sportkör            X    X  
   16 Schultheisz György    KFK KFKI Petőfi Sportkör            X    X  
   17 Matics Gyula          MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb   X    X  
   18 Révész Gábor          MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Clu   X    X  
   19 Laki Balázs           MSE Megalódusz SE                   X    X  
   20 Cserna András         MSE Megalódusz SE                   X    X  
   21 Ádám Péter            MSE Megalódusz SE                   X    X  
   22 Varsányi Ferenc       MSE Megalódusz SE                   X    X  
   23 Antók Gergely         OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
   24 Hegedűs Zoltán        OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
   25 Horváth György        PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
   26 Nemesházi László      PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
   27 Schell Antal ifj.     PSE Postás-Matáv SE                      X  
   28 Christof Haingartner  SMA Soproni Műegyetemi AC           X    X  
   29 Fodor József          SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   30 Sinkó János           SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   31 Domán Gábor           THT Tapolcai Honvéd SE              X    X  
   32 Allwinger Herwig      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   33 Tömösközy Tamás       VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
   34 Marton Balázs         VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
   35 Plohn Markus          HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
   36 Zemann Adi            HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
   37 Damir Suban           JAP HPD Japetic                     X    X  


13  M21BR              

    1 Bein Márton           AGD Árpád Gimnázium DSK (Országos   X    X  
    2 Decsi Tamás           AGD Árpád Gimnázium DSK (Országos   X    X  
    3 Varga Attila          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    4 Tankó Attila          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    5 Kósa Péter            DNY Debreceni Nyúlak SE             X    X  
    6 Bernáth Zsolt         FLF Fehérlófia SE                   X    X  
    7 Laták Rudolf          FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    8 Hevér Csaba           JOG Jogging Plus Szuperinfó Club    X    X  
    9 Balogh Márk           FSC Futárok SC                      X    X  
   10 Jakus Zoltán          FSC Futárok SC                      X    X  
   11 Petró Árpád           FSC Futárok SC                      X    X  
   12 Csikós Tamás          FSC Futárok SC                      X    X  
   13 Bergendi Péter        KAL Kalocsai SE                     X    X  
   14 Fekete András         KFK KFKI Petőfi Sportkör            X    X  
   15 Peics Antal           KFK KFKI Petőfi Sportkör                 X  
   16 Schwendtner Erik      KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   17 Kovács Béla           KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   18 Simon Tamás           KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   19 Maácz Miklós          MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb   X    X  
   20 Mauer Lajos           MSE Megalódusz SE                        X  
   21 Tálas Sándor          OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
   22 Gárdonyi Márk         OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
   23 Trón Viktor           OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
   24 Mets Miklós           OSC Orvosegyetem SC                      X  
   25 Kalmár János          PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
   26 Kiss László           PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
   27 Szauervein Péter      TSE Törekvés SE                          X  
   28 Korcsok Pál           TSE Törekvés SE                     X       
   29 Nagy István           TSE Törekvés SE                     X       
   30 Kállai Tamás          TSE Törekvés SE                     X       
   31 Földi László          TSE Törekvés SE                          X  
   32 Dankó István          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   33 Honfi Gábor Ádám      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   34 Friedrich Gábor       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   35 Dankó Zoltán          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   36 Gombkötő Péter        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   37 Molnár Attila         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   38 Franjo Budi           JAP HPD Japetic                     X    X  
   39 Nikola Tot            JAP HPD Japetic                     X    X  
   40 Andrija Tusic         LOK OK Lokve                        X    X  


14  M21C               

    1 Hunyadi István        EK1 Egyesületen kívüli - 1          X    X  
    2 Szabó László          FLF Fehérlófia SE                   X    X  
    3 Turschl Attila        FLF Fehérlófia SE                   X    X  
    4 Tósaki Zoltán         FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    5 Farkas Dénes          HAV Havas Szabadidő Klub            X    X  
    6 Hende András          JSS Jánosháza SK                    X    X  
    7 Lénárt Miklós         FSC Futárok SC                      X    X  
    8 Bakos Béla            FSC Futárok SC                      X    X  
    9 Ballagó Tamás         FSC Futárok SC                      X    X  
   10 Török Tibor           KAL Kalocsai SE                     X    X  
   11 Tóth II. Zoltán       KTK Kőbányai Tájfutó Klub                X  
   12 Köblös Csaba          KTX Kőbányai Textil SE              X    X  
   13 Muity László          MSE Megalódusz SE                        X  
   14 Kiss Zsolt            TSE Törekvés SE                     X    X  
   15 Mikko Kaataja         RAS Rastiketut                      X    X  
   16 Pavlovic Dragan       CLK PK Celik                        X    X  
   17 Subevski Branislav    PTT PD PTT                          X    X  


15  M35A               

    1 Angyal Gábor          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Kovács Gábor          BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       X    X  
    3 Kovács Péter          BME Balassagyarmati MEDOSZ SE            X  
    4 Kovács Zoltán         BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       X    X  
    5 Nagy Zsolt            FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    6 Marton János          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    7 Nagy Tibor            FSC Futárok SC                      X    X  
    8 Nemoda Ferenc         FSC Futárok SC                      X    X  
    9 Dalos Attila          MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb   X    X  
   10 Weiler Zsolt          MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb   X    X  
   11 Paskuj Mátyás         MCB Maccabi Vívó és Atlétikai Clu   X    X  
   12 Gillich István        MSE Megalódusz SE                   X    X  
   13 Dosek Ágoston         OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
   14 Egei Tamás            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   15 Hajdu Martin          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   16 Gillich György        TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó H   X    X  
   17 Zagyi László          JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   18 Stockmayer Michael    HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
   19 Tomislav Kaniski      JEL OK Jelen                        X    X  
   20 Liljeström Kimmo      HSS HSS                             X    X  


16  M35BR              

    1 Szabó Csaba           BTK Bakonyi Tájfutó Klub            X    X  
    2 Süle Zoltán           BTK Bakonyi Tájfutó Klub            X    X  
    3 Kiss Attila           HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    4 Ipsics László         MAC Margitszigeti Atlétikai Centr   X    X  
    5 Oszkó László          MAC Margitszigeti Atlétikai Centr   X    X  
    6 Pillmann Gábor        PVM Pécsi Vörös Meteor SK           X    X  
    7 Varsányi Attila       VTC Veszprémi Tájfutó Club          X    X  
    8 Halaj László          JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
    9 Pekka Oksanen         FOC Finnair Orienteering Club       X    X  


17  M40                

    1 Prill László          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Urbán András          BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    X    X  
    3 Czégé Zoltán          EMO EMOC                            X    X  
    4 Csizmadia József      HER Herkules SE Balatonalmádi       X    X  
    5 Szőcs László          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    6 Rusvai László         FSC Futárok SC                      X    X  
    7 Szlatényi Ferenc      OSC Orvosegyetem SC                      X  
    8 Nagy György           PVM Pécsi Vörös Meteor SK           X    X  
    9 Szieberth Péter       PVM Pécsi Vörös Meteor SK           X    X  
   10 Gera Tibor            SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   11 Tóth Gábor            SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   12 Vass Zoltán           SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   13 Hajagos Henrik        SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   14 Szokol Lajos          SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   15 Trond Ivar Toemmervol HAM Hamar Orienteringsklubb         X    X  
   16 Helge Ryen            HAM Hamar Orienteringsklubb         X    X  
   17 Oeystein Melby        HAM Hamar Orienteringsklubb         X    X  
   18 Alidjukic Todor       NES Orijentacioni Klub Nestin       X    X  
   19 Jovovic Djordje       PTT PD PTT                          X    X  


18  M45                

    1 Pápai János           ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Somlay Gábor          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    3 Nagy Sándor           ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    4 Rózsa László          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    5 Halla Ernő            ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    6 Molnár Gyula          BTK Bakonyi Tájfutó Klub            X    X  
    7 Ernyei Balázs         FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    8 Kaszás György         HER Herkules SE Balatonalmádi       X    X  
    9 Hadnagy Árpád         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
   10 Lenkei Győző          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
   11 Kubacsek József       FSC Futárok SC                      X    X  
   12 Kocsis László         FSC Futárok SC                      X    X  
   13 Zempléni András dr.   KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     X    X  
   14 Ormay György          KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     X    X  
   15 Hegedüs Béla          KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   16 Gyulai Zoltán         MSE Megalódusz SE                   X    X  
   17 Viczena Miklós        MSE Megalódusz SE                   X    X  
   18 Zsilkin Viktor        NYV NYVSC-Nyírerdő Tájfutó Szakos   X    X  
   19 Györgyi László        OSC Orvosegyetem SC                      X  
   20 Németh Ferenc         PVM Pécsi Vörös Meteor SK           X    X  
   21 Margittai Endre       SMA Soproni Műegyetemi AC           X    X  
   22 Hajagos István        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   23 Pap László            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   24 Kaptur József         VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
   25 Tóth Károly           VTC Veszprémi Tájfutó Club          X    X  
   26 Csöngei Dezső         VTC Veszprémi Tájfutó Club          X    X  
   27 Kerényi Dénes         HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   X    X  
   28 Vankó Péter           HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   X    X  
   29 Zentai László         HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   X    X  
   30 Koiser Gerhard        HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
   31 PidnerValentin        HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
   32 Erik Neby             HAM Hamar Orienteringsklubb         X    X  
   33 Stevanovic Miroslav   OBI Obilic                          X    X  
   34 Jozef Fedor           PEZ Sokol Pezinok                   X    X  


19  M50                

    1 Hirt Károly           ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Hegedüs András        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai         X  
    3 Gárdonyi Zoltán       BOF Budai Ősforrás SC               X    X  
    4 Juhász István         BOF Budai Ősforrás SC               X    X  
    5 Urbánfy Jenő          BOF Budai Ősforrás SC               X    X  
    6 Bugár József          BOF Budai Ősforrás SC                    X  
    7 Kiss Ferenc           BSC Balatonfüredi SC                X    X  
    8 Ládi János            BTK Bakonyi Tájfutó Klub            X    X  
    9 Kaján László          FMT FŐMTERV SK                      X    X  
   10 Harkányi Csaba        HAV Havas Szabadidő Klub            X    X  
   11 Bacsó Attila          HER Herkules SE Balatonalmádi       X    X  
   12 Lovász István         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
   13 Zentai József         HUF HUFEZE Pásztó                   X    X  
   14 Petró Géza            FSC Futárok SC                      X    X  
   15 Olajos Ferenc         PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
   16 Kóger Gyula           PVM Pécsi Vörös Meteor SK           X    X  
   17 Dravetz Walter        SMA Soproni Műegyetemi AC           X    X  
   18 Melkes Antal          SMA Soproni Műegyetemi AC           X    X  
   19 Kovács Attila         ZSC Zöld Sportok Clubja             X    X  
   20 Balla Sándor          HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   X    X  
   21 Schweifer Erwin       HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
   22 Ponweiser Franz       HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
   23 Arthofer Dietmar      OMA LZ-OMAHA                        X    X  
   24 Lamprecht Reinhard    OMA LZ-OMAHA                        X    X  
   25 Sane Kari             HSS HSS                             X    X  
   26 Harald Volden         HAM Hamar Orienteringsklubb         X    X  
   27 Erik Groendalen       HAM Hamar Orienteringsklubb         X    X  


20  M55                

    1 Csongrádi Jenő        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    X    X  
    2 Friedrich Vilmos      BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    X    X  
    3 Homoki Géza           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    X    X  
    4 Hunyadvári László     BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    X    X  
    5 Andrási Lajos         HER Herkules SE Balatonalmádi       X    X  
    6 Gáncs Kálmán          HER Herkules SE Balatonalmádi       X    X  
    7 Salga István dr.      HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    8 Szűcs B. Levente      HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    9 Rétfalvi Lajos        JSS Jánosháza SK                    X    X  
   10 Horváth Béla          KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   11 Bogdanovits András    MSE Megalódusz SE                   X    X  
   12 Kardos Ferenc Dr.     OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
   13 Lázár László          PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
   14 Fluck István          PVM Pécsi Vörös Meteor SK           X    X  
   15 Gömbös Gyula          SKS Sárvári Kinizsi SK              X    X  
   16 Tüskés György         SUN Sün SC Veszprém                 X    X  
   17 Sindely Pál dr.       SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   18 Kéri Péter            TSE Törekvés SE                     X    X  
   19 Graf Josef            OMA LZ-OMAHA                        X    X  
   20 Grabenhofer Willi     OMA LZ-OMAHA                        X    X  
   21 Hannu Ihatsu          FOC Finnair Orienteering Club       X    X  
   22 Liljeström Age        HSS HSS                             X    X  
   23 Kyckling Veli Matti   HSS HSS                             X    X  
   24 Tiura Tapio           HSS HSS                             X    X  
   25 Mattila Pertti        HSS HSS                             X    X  
   26 Kaarnijärvi Seppo     KSK KangSK                          X    X  
   27 Tom-Erik Brohaug      HAM Hamar Orienteringsklubb         X    X  
   28 Radovanac Voislav     PTT PD PTT                          X    X  
   29 Zagorac Djordje       PTT PD PTT                          X    X  
   30 Isailovic Misa        PTT PD PTT                          X    X  


21  M60                

    1 Muszély György        BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    X    X  
    2 Buda József           BSC Balatonfüredi SC                X    X  
    3 Albert Ferenc         BTK Bakonyi Tájfutó Klub            X    X  
    4 Mohácsi József        HAV Havas Szabadidő Klub            X    X  
    5 Farkas Sándor         HAV Havas Szabadidő Klub            X    X  
    6 Komár Béla            HER Herkules SE Balatonalmádi       X    X  
    7 Bozán György          HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    8 Ballagó Béla          FSC Futárok SC                      X    X  
    9 Bálint Sándor dr.     KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   10 Ribényi Imre          KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   11 Sejpes Gyula          KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   12 Köblös József         KTX Kőbányai Textil SE              X    X  
   13 Kéri Gerzson dr.      OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
   14 Holluby Andor         PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
   15 Tóth János            SKS Sárvári Kinizsi SK              X    X  
   16 Nagy Gábor            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   17 Hargitai István       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   18 Gombkötő Péter dr.    TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   19 Szemler István        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   20 Niilo Koskenkorva     FOC Finnair Orienteering Club       X    X  
   21 Lindeman Osmo         HSS HSS                             X    X  
   22 Karjalainen Jouko     HSS HSS                             X    X  
   23 Peitsala Osmo         HSS HSS                             X    X  


22  M65                

    1 Páhy Tibor            ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Török István          DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai    X    X  
    3 Mercz László          ÉPI Épitőipari SZKI DSK             X    X  
    4 Gönczi Péter          FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    5 Nyögéri Imre          KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
    6 Nagy Dezső            KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
    7 Müller János          PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
    8 Schell Antal          PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
    9 Cserteg István        TSC Tungsram SC                     X    X  
   10 Hargitai Miklós       TSC Tungsram SC                     X    X  
   11 Hódossy Béla          TSC Tungsram SC                     X    X  
   12 Rácz Márton           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   13 Bogdány Miklós        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  


23  M70                

    1 Kangasmaki Heikki     BSC Balatonfüredi SC                X    X  
    2 Kún Ferenc            KTX Kőbányai Textil SE              X    X  
    3 Dudás István          OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
    4 Buncsik János         PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
    5 Éliás Vilmos          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
    6 Möstl Max             HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
    7 Erkki Simpanen        FOC Finnair Orienteering Club       X    X  
    8 Salmenkylä Juhani     HSS HSS                             X    X  


31  W10D               

    1 Korponai Zsófia       ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Liszka Eszter         GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           X    X  
    3 Konrád Krisztina      GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           X    X  
    4 Barna Szilvia         JOG Jogging Plus Szuperinfó Club    X    X  
    5 Jakus Virág           FSC Futárok SC                      X    X  
    6 Bányai Anett          FSC Futárok SC                      X    X  
    7 Szerző Regina         FSC Futárok SC                      X    X  
    8 Péntek Gréti          LIT Litéri Tájfutó Club             X    X  
    9 Weiler Virág          MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb   X    X  
   10 Vass Luca             SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   11 Vass Flóra            SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   12 Gera Krisztina        SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   13 Szilágyi Mónika       TSE Törekvés SE                     X    X  


32  W12C               

    1 Szőcs Fruzsina        HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    2 Rába Noémi            JSS Jánosháza SK                    X    X  
    3 Rusvai Katalin        FSC Futárok SC                      X    X  
    4 Held Nikolett         FSC Futárok SC                      X    X  
    5 Barna Melinda         FSC Futárok SC                      X    X  
    6 Répássy Dominika      FSC Futárok SC                      X    X  
    7 Kerényi Szófi Zsófia  KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
    8 Ipsics Viktória       MAC Margitszigeti Atlétikai Centr   X    X  
    9 Szlatényi Dóra        OSC Orvosegyetem SC                      X  
   10 Hajdu Dorisz          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   11 Tóth Krisztina        VTC Veszprémi Tájfutó Club          X    X  
   12 Varsányi Kinga        VTC Veszprémi Tájfutó Club          X    X  
   13 Szabari Bernadett     JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   14 Birkás Kinga          JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   15 Ózsvári Eszter        JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  


33  W14B               

    1 Jakus Júlia           FSC Futárok SC                      X    X  
    2 Zempléni Réka         KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     X    X  
    3 Schulek Iringó        KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
    4 Oszkó Dóra            MAC Margitszigeti Atlétikai Centr   X    X  
    5 Kakuk Zsófia Luca     SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
    6 Szokol Mónika         SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
    7 Tóth Réka             SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
    8 Domán Fruzsina        THT Tapolcai Honvéd SE              X    X  
    9 Jámbor Judit          JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   10 Polgár Henriett       JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  


35  W16B               

    1 Tóth Annamária        ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Császár Barbara       GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékoz   X    X  
    3 Rusvai Mónika         FSC Futárok SC                      X    X  
    4 Kaszab Eszter         FSC Futárok SC                      X    X  
    5 Szijártó Anikó        SKS Sárvári Kinizsi SK              X    X  
    6 Zsigmond Timea        SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
    7 Szokol Boglárka       SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
    8 Sebők Petra           VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
    9 Sisa Dorottya         JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   10 Bock Jenny            HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
   11 Anamaria Tusic        LOK OK Lokve                        X    X  
   12 Topalov Aleksandra    PTT PD PTT                          X    X  
   13 Jankovic Ana          PTT PD PTT                          X    X  


37  W18B               

    1 Gyurkó Fanni          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Kaszás Orsolya        BSC Balatonfüredi SC                X    X  
    3 Nagy Virág            SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
    4 Máthé Fanni           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
    5 Tena Sakar            MAK OK Maksimir                     X    X  
    6 Radulovic Tamara      PTT PD PTT                          X    X  


38  W18C               

    1 Kubacsek Éva          FSC Futárok SC                      X    X  


39  W20A               

    1 Szivák Ildikó         ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Herczku Timea         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    3 Szerencsi Ildikó      SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  


40  W21E               

    1 Szabó Veronika        ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Simon Ágnes           ETC Egri Testedző Club              X    X  
    3 Császár Éva           GOC Göcsej Környezetvédő, Tájékoz   X    X  
    4 Füzy Anna             OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
    5 Marosffy Orsolya      OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
    6 Ponweiser Eva         HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
    7 Ana Jesovnik          JEL OK Jelen                        X    X  
    8 Kivimäki Tiina        HSS HSS                             X    X  
    9 Katarina Fedorova     PEZ Sokol Pezinok                   X    X  


42  W21B               

    1 Kovács Edit           ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Szathmári Nóra        DEA Debreceni Egyetemi Atlétikai    X    X  
    3 Mezei Anikó           FSC Futárok SC                      X    X  
    4 Balogh Edina          FSC Futárok SC                      X    X  
    5 Juhász Diana          FSC Futárok SC                      X    X  
    6 Petró Annamária       FSC Futárok SC                      X    X  
    7 Balogh Katalin        FSC Futárok SC                      X    X  
    8 Juhászné Czinege Anit FSC Futárok SC                      X    X  
    9 Dénes Ildikó          KAL Kalocsai SE                     X    X  
   10 Tertsch Ágnes         KTK Kőbányai Tájfutó Klub                X  
   11 Tóthné Schuch Anikó   KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   12 Sváb Emese            KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   13 Dóczi Petra           OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
   14 Füzy Judit            OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
   15 Tüskéné Borszéki Erik PSE Postás-Matáv SE                 X       
   16 Baráth Imola          THS Taszári Honvéd SE               X    X  
   17 Cseresnyés Ágnes      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   18 Lux Andrea            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   19 Allwinger Tünde       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   20 Rácz Mónika           TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
   21 Lengyel Andrea        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        X  
   22 Rácz Alida            TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        X  
   23 Farkas Krisztina      TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        X  
   24 Pelhős Lívia          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        X  
   25 Federics Éva          TTT Tatai Tömegsport és Tájfutó H   X    X  
   26 Tobler Bati           HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
   27 Emilia Mattila        RAS Rastiketut                      X    X  
   28 Rosic Andjela         PTT PD PTT                          X    X  


43  W21BR              

    1 Osaigbovo Ngozi Barba BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       X    X  
    2 Marosfalvi Mónika     FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    3 Marosfalvi Eszter     FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    4 Csordás Erika         FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    5 Hevérné Fricska Ildik JOG Jogging Plus Szuperinfó Club    X    X  
    6 Csikós Éva            FSC Futárok SC                      X    X  
    7 Ebinger Mónika        KFK KFKI Petőfi Sportkör            X    X  
    8 Peicsné Liptai Vera   KFK KFKI Petőfi Sportkör                 X  
    9 Sváb Eszter           KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
   10 Tóth Ágnes            MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb   X    X  
   11 Salánki Zsuzsa        OSC Orvosegyetem SC                      X  
   12 Holluby Dóra          PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
   13 Szemler Judit         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X       
   14 Bozsits Szilvia       VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
   15 Kapturné Bíró Anna    VHS Veszprémi Honvéd SE             X    X  
   16 Pegán Bernadett       VTC Veszprémi Tájfutó Club          X    X  
   17 Kucher Nicole         OMA LZ-OMAHA                        X    X  
   18 Daniela Popovic       JAP HPD Japetic                     X    X  
   19 Marina Cosic          JAP HPD Japetic                     X    X  
   20 Rozmari Tusic         LOK OK Lokve                        X    X  
   21 Andrea Tusic          LOK OK Lokve                        X    X  


44  W21C               

    1 Mitterer Andrea       BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    X    X  
    2 Kovácsné Bajnóczi Rit FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    3 Ódor Viktória         FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    4 Hornyán Katalin dr.   HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    5 Nagyné Bódis Borbála  FSC Futárok SC                      X    X  
    6 Schell Anikó          PSE Postás-Matáv SE                      X  
    7 Bogdány Szilvia       TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő        X  
    8 Tóth-Buschmann Ilka   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
    9 Tóth Károlyné         VTC Veszprémi Tájfutó Club          X    X  
   10 Ajdanic Natasa        DMB DMB                             X    X  


45  W35A               

    1 Prillné Pavelka Andre ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Jakubecz Andrea       BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       X    X  
    3 Csizmadiáné Szóládi A HER Herkules SE Balatonalmádi       X    X  
    4 Németh Zsoltné        HER Herkules SE Balatonalmádi       X    X  
    5 Barnáné Szabó Irén    JOG Jogging Plus Szuperinfó Club    X    X  
    6 Cseh Veronika         MSE Megalódusz SE                   X    X  
    7 Tamásné Szakács Judit MSE Megalódusz SE                   X    X  
    8 Gillichné dr.Kalocsai MSE Megalódusz SE                   X    X  
    9 Karagics Judit        OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
   10 Felföldi Hajnalka     SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   11 Balogh Piroska        SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   12 Győrffy Gabriella     HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   X    X  
   13 Csillag Veronika      HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   X    X  
   14 Tömördi Ágnes         HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   X    X  


47  W40                

    1 Nagy Márta            ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Pokk Mariann          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    3 Pozsgai Erzsébet      BSC Balatonfüredi SC                X    X  
    4 Bende Mónika          BSC Balatonfüredi SC                X    X  
    5 Kaszásné Boa Ágnes    HER Herkules SE Balatonalmádi       X    X  
    6 Rusvainé Barócsi Kata FSC Futárok SC                      X    X  
    7 Hajas Csilla dr.      KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     X    X  
    8 Ormay Éva             KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK     X    X  
    9 Bacsó Piroska         MAF Műegyetemi Atlétikai és Footb   X    X  
   10 Csákány Anikó         OSC Orvosegyetem SC                      X  
   11 Nemesházi Lászlóné    PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
   12 Ostorics Zsuzsanna    PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
   13 Sallai Sára           SZV Szegedi Vasutas SE              X    X  
   14 Jenővári Gabriella    HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   X    X  
   15 Kármán Katalin        HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   X    X  
   16 Nagypéter Mária       JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  
   17 Kissné Kiss Mária     JMD Jászapáti Mészáros Lőrinc Gim   X    X  


48  W45                

    1 Fent Marianne         ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Pápainé Poós Ildikó   ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    3 Lenkeiné Halasi Erzsé HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    4 Udvari Csilla dr.     HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    5 Gösswein Judit        PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
    6 Mező Éva              PVM Pécsi Vörös Meteor SK           X    X  
    7 Horváth Magda         TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
    8 Kerényiné Rédly Zsófi HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   X    X  
    9 Litmanen Pairi        HSS HSS                             X    X  


49  W50                

    1 Novotni Tiborné       BME Balassagyarmati MEDOSZ SE       X    X  
    2 Muzsnai Ágota         HSP Hidegkúti Spartacus Sport és    X    X  
    3 Szabó Zsuzsanna       MOM Hegyvidék SE-MOM Tájfutó Szak   X    X  
    4 Benga Andrásné        PVM Pécsi Vörös Meteor SK           X    X  
    5 Zagorac Marijana      PTT PD PTT                          X    X  


50  W55                

    1 Komár Béláné          HER Herkules SE Balatonalmádi       X    X  
    2 Tobler Barbara        HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
    3 Sane Anneli           HSS HSS                             X    X  
    4 Kaarnijärvi Marja     KSK KangSK                          X    X  


51  W60                

    1 Cser Krisztina        FMT FŐMTERV SK                      X    X  
    2 Bálint Sándorné dr.   KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
    3 Sváb Lászlóné         KTK Kőbányai Tájfutó Klub           X    X  
    4 Hanusz Mária          OSC Orvosegyetem SC                 X    X  
    5 Schell Antalné        PSE Postás-Matáv SE                 X    X  
    6 Éliás Vilmosné        TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
    7 Achacher Gisela       HSV HSV OL Wr. Neustadt             X    X  
    8 Raatikka Marja        HSS HSS                             X    X  
    9 Lindeman Gunnel       HSS HSS                             X    X  
   10 Salmenkylä Pirkko     HSS HSS                             X    X  
   11 Spasojevic Biljana    PTT PD PTT                          X    X  


61  Open advanced      

    1 Pados András          ARA Alba Regia Atlétikai Klub       X    X  
    2 Balogh Iván           BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai    X    X  
    3 Horváth Gergely       EK2 Egyesületen kívüli - 2          X       
    4 Budai Renáta          TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
    5 Katona Ferenc dr.     HSE Hegyisport Szentendre Egyesül   X       
    6 Vranic Jelena         CLK PK Celik                        X    X  


62  Open beginner      

    1 Konrád Csaba          GYO Gyöngyösi Tájutó Klub           X    X  
    2 Barna István          JOG Jogging Plus Szuperinfó Club    X    X  
    3 Nemoda Katalin        FSC Futárok SC                      X    X  
    4 Jakus Katalin         FSC Futárok SC                      X    X  
    5 Ipsicsné Popelyás An  MAC Margitszigeti Atlétikai Centr   X    X  
    6 Peregi Tamás          MAC Margitszigeti Atlétikai Centr   X    X  
    7 Hajagos István ifj.   TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   X    X  
    8 Csöngei Barbara       VTC Veszprémi Tájfutó Club          X    X  
    9 Nensi Lipovac         LOK OK Lokve                        X    X  
   10 Kolarov Djoka         NES Orijentacioni Klub Nestin       X    X